Pakume parimat!

Kvaliteetne mesi

Rikkalik

Mesi sisaldab rohkelt inimese organismile kasulikke aineid, sh C-, B1–, B2-, B3-, K- ja A-vitamiini, mineraalainetest näiteks kaltsiumi, rauda, magneesiumi, seleeni, naatriumi, kaaliumi, fosforit, aminohappeid, vett, valku, ensüüme ja bioaktiivseid aineid.

Looduslik

Mesi on kogutud Räpinast ja selle ümbrusest. Kohalikud viljapuu aiad, Räpina aianduskooli pargi roosid, kraavipervedel kasvavad võililled ning teised loodusliku koosluse taimed on andnud oma panuse maitsvale meele.

Puhas

Värskelt vurritatud mesi, mis on selitatud, sõelutud ja valmis klaaspurgist kohe tarvitamisek

Ettevõttest

Mesindame edukalt aastast 2021

  • Ettevõttest
  • Mesinikest

Mesindamine on ettevõtte peamine tegevusala aastast 2021. Mesindamist alustasime 8 perega. Toredad sumisejad pole küll tõupuhtad, kuid selle eest töökad ning otsekohesed oma arvamust avaldama 🙂

Mesinik

Mesilastega suhtlevad Silver Püvi, Reimo Tani ja mentorina aitab Erki Naumanis

Põhiväärtused

Mee valmistamine on keerukas ja ainulaadne

Meena käsitatakse looduslikku magusat ainet, mida toodavad Apis mellifera mesilased taimede nektarist ning elusate taimeosade ja neist toituvate putukate eritistest. Mesilased koguvad mett endile eriomaste ainetega ühendades muundavad, kärjekannudesse paigutavad, seal kuivatavad ja ladustavad ning lõpuks sinna küpsema ja valmima jätavad.

  • Otse loodusest
  • Toitev
  • Filtreerimata