Mõtle roheliselt ja hoia kokku

Taaskasutus

Püvi OÜ on pühendunud keskkonnasõbralikele ja jätkusuutlikele tavadele, mille keskmes on taaskasutus. Meie eesmärk on minimeerida jäätmeid ja vähendada meie ökoloogilist jalajälge, tagades samal ajal, et meie kliendid saavad nautida kvaliteetset orgaanilist mett.

Pakendite taaskasutus: Meie pakendamisprotsess on loodud silmas pidades taaskasutust. Pakendame mett klaaspurkidesse ning pakendame purgid pappkastidesse. Me julgustame kliente ja partnerid meie pakendeid taaskasutama, et vähendada prügi hulka. Pakume oma klientidele võimalust tulla oma puta klaastaaraga meie juurde ning täidame Teie nõu hea meelega uuesti.

Toidujäätmete vähendamine: Oleme pühendunud toidujäätmete vähendamisele. Meie mesilased aitavad kaasa kohaliku ökosüsteemi tervisele ja me püüame tagada, et kogu meie toodetud mesi jõuab tarbijateni, vähendades seeläbi jäätmeid.

Materjalide taaskasutus: Me taaskasutame ja võtame ringlusse kõik meie tootmisprotsessis kasutatavad materjalid, kus see on võimalik. See hõlmab kõike alates kontoritarvetest kuni tootmisrajatiste materjalideni.

Kuidas saate aidata: Julgustame oma kliente ja partnereid osalema taaskasutusprogrammides ja teavitama meid nende taaskasutusalgatustest. Koos saame töötada selle nimel, et muuta meie tootmis- ja tarbimisharjumused keskkonnasõbralikumaks ja jätkusuutlikumaks.

  • Otsi välja oma tühjad ja puhtad klaaspurgid
  • Tule mesiniku juurde või lepi kokku purkide üleandmise viis
  • Vaheta tühi purk täis meepurgi vastu
  • Maksa AINULT toote eest